Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Nowości

Wspieraj swoim 1 % Częstochowę

Email Drukuj PDF

 

Akryl na tekturze

Email Drukuj PDF

Obraz stworzony na zajęciach z p. Beatą Petryczka wisi już na ścianie pod inspirującym i równie tajemniczym tytułem; "Aberracja form kolorystycznych w oswojonym anturażu".

 

Więcej…
 

500+ w wersji ALL

Email Drukuj PDF

Program 500+ na drugie i kolejne dziecko w rodzinie od 1 lipca 2019r. będzie rozszerzony na każde dziecko. Działanie to będzie kosztować rocznie wraz z wcześniejszymi zobowiązaniami 41 mld zł (do tej pory program 500+ kosztował rocznie 24 mld zł z czego ok. 20 mld zł trafiało do polskich rodzin). Rząd zwiększy więc o 71% pomoc na jaka mogą liczyć polskie rodziny. To olbrzymie wsparcie powinno przełożyć się na dobrobyt dziesiątek tysięcy rodzin.

Więcej…
 

Bezpieczne ferie 2019

Email Drukuj PDF

Jeśli bezpieczne ferie to na pewno ze Strażą Pożarną. Dzięki inicjatywie panów; Kazimierza Wilkoszewskiego, Tomasza Petryczka,  Grzegorza Rachwała, Michała Wilka i Michała Borala z Ochotniczej Straży Pożarnej z Konar k/ Kłomnic nasi podopieczni mogli zapoznać się z technikami ratowania ludzi i mienia w pożarach oraz zachowania się w innych niebezpiecznych sytuacjach.

Więcej…
 

Sztuka współczesna

Email Drukuj PDF

Choć p. Beta Petryczka nie pracuje w pełnym wymiarze i jest jedynym pracownikiem naszego Stowarzyszenia, (przekaż 1% na wsparcie naszego Stowarzyszenia - KRS 0000207657) radzi sobie doskonale co widać na poniższej dokumentacji zdjęciowej z zajęć, które odbyły się w dniu 20.02.2019r. Wpisz nasz nr KRS; 0000207657. Podaruj dzieciom 1% swojego podatku. Dziękujemy!

Więcej…
 


Strona 1 z 90

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 737538

Kto jest online

Jest 2 gości na stronie

Pomocna Dłoń